hotel-medical-spa

Najlepsze hotele Medical SPA w Polsce. TOP miejsca, gdzie zadbasz o zdrowie

Hotele Medical SPA. Czy słyszeliście kiedyś o tego rodzaju hotelach? Czy wiecie czym hotele Medical SPA różnią się od hoteli SPA & Wellness? Czego możecie spodziewać się po pobycie w tego rodzaju hotelach?

PAMIĘTAJ: WYJAZD DO HOTELU MEDICAL SPA NIE ZASTĄPI WIZYTY U LEKARZA I LECZENIA ORAZ REHABILITACJI  ZALECONYCH PRZEZ TWOJEGO LEKARZA. JEŚLI JESTEŚ CHORY UDAJ SIĘ DO LEKARZA I PODEJMIJ LECZENIE LUB REHABILITACJĘ, KTÓRE SĄ UZGODNIONE Z LEKARZEM.

W tym wpisie zaprezentuję Wam topowy hotel Medical SPA w Polsce. Zanim jednak przedstawię Wam mój typ, chciałabym Wam przybliżyć czym tak naprawdę są hotele Medi SPA.

Mówiąc w skrócie: hotele Medical SPA to hotele, które oprócz strefy SPA & Wellness dysponują zapleczem fizjoterapeutycznym. W Medi SPA zadbacie nie tylko o urodę, ale będziecie mieli również możliwość zadbać o swoją formę. W Medical SPA są przeprowadzane różnorodne zabiegi z zakresu fizjoterapii – m.in.: laseroterapii, elektroterapii, balneoterapii, hydroterapii, krioterapii, kinezyterapii, czy masaży. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyście przyjechali i korzystali w hotelach medical SPA z typowego relaksu w strefie SPA & Wellness.

W tym wpisie zaprezentuję Wam wybrany przeze mnie jeden z najlepszych w Polsce hoteli Medical SPA. Pamiętajcie, że opisane usługi mogą ulec zmianie. Szczegółów co do aktualnej oferty musicie się dowiadywać bezpośrednio.

Klikając na nazwę hotelu przeniesiecie się na stronę internetową obiektu.

Gotowi? Zatem zaczynamy!

Hotel Medical SPA. Tutaj zadbasz o zdrowie!

Hotel Barczyzna Medical SPA (Barczyzna k. Nekla, woj. wielkopolskie)

Jeśli szukacie miejsca blisko natury, utrzymanego w minimalistycznym stylu, z pyszną kuchnią i doskonałą ofertą medical spa, to Hotel Barczyzna może spełnić Wasze oczekiwania. W Barczyźnie będziecie mieli możliwość zaczerpnięcia zarówno z darów natury, jak i z najnowszych odkryć w dziedzinie fizjoterapii, osteopatii i kosmetologii, korzystając przy tym z wielu ciekawych form aktywności fizycznej (aqua auerobik, aqua rowery, system treningu obwodowego Milon).

Indywidualne podejście fizjoterapeutów i najnowocześniejsze urządzenia do zabiegów fizykalnych to mocne strony Hotelu Barczyzna.  Hotelowe SPA specjalizuje się w zabiegach aromaterapeutycznych i anti-aging. Najwyższej jakości kosmetyki i profesjonalny zespół terapeutów pozwolą Wam wypocząć i powrócić do źródeł młodości. W strefie Wellness zrelaksujecie się w basenie z wodą strukturyzowaną i koloroterapią. Do Waszej dyspozycji są też trzy rodzaje saun: infra-red, sauna sucha i łaźnia parowa z aromaterapią; słoneczna łąka i białe kąpiele jonowe. Takie hotele Medical SPA jak Hotel Barczyzna warto znać!

Kontaktując się z obiektem w celu rezerwacji podajcie koniecznie nazwę bloga mywaytrip.pl jako miejsca, w którym dowiedzieliście się o tym hotelu.

Zapoznaj się z aktualnymi pakietami pobytowymi w Hotelu Barczyzna Medical SPA

hotele medical spa budynek width=

hotele medi spa basen

medical spa

hotele medical spa

pokój w barczyzna medical spa

restauracja barczyzna

Hotele Medical SPA – dlaczego warto z nich korzystać

Hotele Medical SPA to bardzo często komfortowe hotele z eleganckimi wnętrzami i przestronnymi pokojami. W strefie SPA hoteli medical SPA możecie skorzystać z imponującej gamy zabiegów na ciało, dłonie, stopy czy twarz oraz szerokiej palety masaży – relaksacyjnych, ujędrniających czy limfatycznych. W studiu kosmetycznym uzyskacie fachowe porady z zakresu kosmetologii, dzięki czemu dobierzecie zabiegi idealne dla Waszej skóry.

Do Waszej dyspozycji w trakcie zabiegów kosmetycznych i estetycznych będzie profesjonalny i nowoczesny sprzęt. Będziecie mogli najczęściej skorzystać również z wielu zabiegów rehabilitacyjnych oraz odnowy biologicznej, a także uzyskać porady dietetyczne. Szeroką opiekę uzyskają także osoby aktywnie uprawiające sport – zarówno amatorsko jak i zawodowo.

Dajcie znać jeśli znacie inne hotele Medical SPA w Polsce na najwyższym poziomie oraz jakie są Wasze wrażenia z pobytów w przedstawionych we wpisie hotelach medical SPA.

hotel medical SPA masaż olejkiem

Aktualny zakres świadczonych usług możecie sprawdzić na stronie internetowej hotelu medical SPA.

Zdjęcia i płatna współpraca: Hotel Barczyzna Medical SPA.

Przeczytaj też: Najpiękniejsze hotele SPA w Polsce. TOP miejsca na relaks w SPA

Sprawdź koniecznie: Hotele z pięknymi basenami 

Zobacz wpis: SPA na Mazurach

Może Cię zainteresować: Najlepsze hotele nad morzem

Sprawdź również: Hotele dla rodzin z dziećmi. Najlepsze miejsca na rodzinny wypoczynek

Zobacz także jaki wybrać: Hotel w Zakopanem 

Lub na jaki zdecydować się: Hotel pod Warszawą

Koniecznie też sprawdź Dokąd pojechać na weekend we dwoje!

Zobacz: 7 klimatycznych miejsc na południu Polski

Szukasz hotelu na konferencje? Sprawdź te miejsca: Najlepsze hotele na konferencje 

 

2 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *