hotele medical spa

Najlepsze hotele Medical SPA w Polsce. TOP miejsca, gdzie zadbasz o zdrowie

Hotele Medical SPA. Czy słyszeliście kiedyś o tego rodzaju hotelach? Czy wiecie czym hotele Medical SPA różnią się od hoteli SPA & Wellness? Czego możecie spodziewać się po pobycie w tego rodzaju hotelach? W tym wpisie zaprezentuję Wam topowe hotele Medical SPA w Polsce. Zanim jednak przedstawię Wam moje typy, chciałabym Wam przybliżyć czym tak naprawdę są Medi SPA.

Mówiąc w skrócie: hotele Medical SPA to hotele, które oprócz strefy SPA & Wellness dysponują profesjonalnym zapleczem fizjoterapeutycznym. W Medi SPA zadbacie nie tylko o urodę, ale jeśli borykacie się z różnego rodzaju kłopotami zdrowotnymi, będziecie mieli również możliwość zadbać o swoje zdrowie. W hotelach Medical SPA będziecie mieć możliwość konsultacji lekarskiej i korzystania ze specjalistycznego sprzętu medycznego, oczywiście pod nadzorem wykwalifikowanego personelu. W Medical SPA są przeprowadzane różnorodne zabiegi z zakresu fizjoterapii – m.in.: laseroterapii, elektroterapii, balneoterapii, hydroterapii, krioterapii, kinezyterapii, czy masaży leczniczych. Jeśli nie borykacie się z żadnymi problemami zdrowotnymi, nic nie stoi na przeszkodzie, abyście przyjechali i korzystali ze strefy SPA & Wellness. Są to też hotele dla osób, które wolą zapobiegać niż leczyć – w końcu któż z nas nie narzeka od czasu do czasu na bóle kręgosłupa?

W tym wpisie prezentuję Wam wybrane przeze mnie najlepsze w Polsce hotele Medical SPA. Tak jak w każdym moim zestawieniu kolejność prezentacji nie ma żadnego znaczenia.  Pamiętajcie jednak, że każdy z hoteli ma nieco inną ofertę zabiegów medycznych, więc szczegółów musicie się dowiadywać bezpośrednio, w miejscu, które Was zainteresuje.

Klikając na nazwę hotelu przeniesiecie się na stronę internetową danego obiektu.

Gotowi? Zatem zaczynamy!

Najlepsze hotele Medical SPA. Tutaj zadbasz o zdrowie!

Słoneczny Zdrój Hotel **** Medical SPA & Wellness (Busko Zdrój, woj. świętokrzyskie)

Jeśli chcecie zadbać o zdrowie, dobre samopoczucie i urodę w Busku, to dobrze zapamiętajcie ten adres! Słoneczny Zdrój to nowoczesny i komfortowy obiekt, który wyróżnia się jedną z najlepszych ofert Medical SPA w Polsce. Skorzystacie tu z całego przekroju zbiegów z zakresu fizykoterapii, hydroterapii, kinezyterapii, światłoterapii, termoterapii, masaży i rehabilitacji, które odbywają się w aż 44 gabinetach (!) zabiegowych i SPA. Specjalnością hotelu jest balneologia ze względu na wykorzystywanie w leczeniu wody siarczkowej, pozyskiwanej bezpośrednio z ujęcia w Lesie Winiarskim. Do Waszej dyspozycji jest tu nowoczesny sprzęt medyczny, m.in. urządzenie BMS do Biomechanicznej Stymulacji Mięśni, które pozwalają w ciągu 15 minut osiągnąć efekty właściwe dla 90 minut tradycyjnego treningu, a także nowoczesny Tergumed System 710, który skutecznie zwalcza dolegliwości kręgosłupa. Poza tym w strefie SPA &Wellness do Waszej dyspozycji jest basen, jacuzzi, sauna fińska i IR oraz sala cardio. Możecie też skorzystać z szerokiej oferty zabiegów pielęgnacyjnych i masaży. Takie hotele Medical SPA mamy w Polsce!

Tutaj sprawdzisz aktualne ceny i pakiety w hotelu Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness

hotele medical spa

najlepsze hotele medical spa masaż

hotele medical spa ćwiczenia

hotel medical spa basen

hotele medical spa zabieg

hotele medical spa masaż

Hotel Barczyzna Medical SPA (Barczyzna k. Nekla, woj. wielkopolskie)

Jeśli szukacie miejsca blisko natury, utrzymanego w minimalistycznym stylu, z pyszną kuchnią i doskonałą ofertą Medical, to Hotel Barczyzna z pewnością spełni Wasze oczekiwania. W Barczyźnie będziecie mieli możliwość zaczerpnięcia zarówno z darów natury, jak i z najnowszych odkryć w dziedzinie fizjoterapii, osteopatii i kosmetologii, korzystając przy tym z wielu ciekawych form aktywności fizycznej (aqua auerobik, aqua rowery, system treningu obwodowego Milon). Indywidualne podejście fizjoterapeutów i najnowocześniejsze urządzenia do zabiegów fizykalnych zapewniają efektywność i bezpieczeństwo stosowanych terapii. Bóle kręgosłupa, kontuzje czy trudności w poruszaniu się – to tylko niektóre z dolegliwości, które zniwelujecie w Barczyźnie. Hotelowe SPA specjalizuje się w zabiegach aromaterapeutycznych i anti-aging. Najwyższej jakości kosmetyki i profesjonalny zespół terapeutów pozwolą Wam wypocząć i powrócić do źródeł młodości. W strefie Wellness zrelaksujecie się w basenie z wodą strukturyzowaną i koloroterapią. Do Waszej dyspozycji są też trzy rodzaje saun: infra-red, sauna sucha i łaźnia parowa z aromaterapią; słoneczna łąka i białe kąpiele jonowe. Takie hotele Medical SPA jak Hotel Barczyzna warto znać!

Zapoznaj się z aktualnymi pakietami pobytowymi w Hotelu Barczyzna Medical SPA

hotele medical spa budynek width=

hotele medi spa basen

medical spa

hotele medical spa

pokój w barczyzna medical spa

restauracja barczyzna

Hotel Unitral (Mielno, woj. zachodniopomorskie)

Jeśli interesuje Was pobyt w hotelu Medical SPA nad Bałtykiem, znakomitym wyborem będzie Hotel Unitral w Mielnie. W tutejszym Centrum Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji będziecie mogli skorzystać z szerokiego zakresu różnorodnych zabiegów wykonywanych przez wysoce wykwalifikowany personel. W hotelu znajduje się 12 gabinetów wyposażonych w najnowszej generacji sprzęt wykorzystywany przy schorzeniach kręgosłupa, schorzeniach oddechowych czy kardiologicznych. Fizykoterapia, masaże, manualny drenaż limafatyczny, kompresoterapia, kąpiele, okłady i inhalacje to tylko niektóre z wykonywanych zabiegów. Do Waszej dyspozycji jest tu również profesjonalny gabinet akupunktury chińskiej oraz akupunktury kosmetycznej a także gabinet ortopedyczny, laryngologiczny, neurologiczny a nawet laboratorium krwi. W Hotelu Unitral możecie skorzystać z turnusów rehabilitacyjnych i zdrowotnych, a także z rehabilitacji indywidualnej. Opracowywane są również indywidualne programy leczenia, precyzyjnie dostosowane do konkretnych dolegliwości. Wspaniałym uzupełnieniem pobytu będzie relaks w strefie wellness Hotelu Unitral, gdzie czekają na Was basen rekreacyjny i solankowy, świat saun i łaźni oraz grota solna. Jeśli więc hotel Medical SPA na Pomorzu, to zdecydowanie Hotel Unitral!

Tutaj znajdziesz więcei informacji o zabiegach w Medical SPA Hotelu Unitral

zabieg ze świecą w medical spa unitral

sauny w medical spa
masaż w hotelu medical spa

basen w hotelu medical spa

zabieg-medi-spa

hotel medical spa pokój

Hotel Atut, Atut Med & SPA **** (Licheń Stary, woj. wielkopolskie)

Najlepsze hotele Medi SPA w Wielkopolsce? Nie ma wątpliwości, że Hotel Atut wiedzie prym w tym zakresie. W nowo otwartej części Atut Med&SPA do Waszej dyspozycji jest basen, kompleks saun, siłownia i fitness oraz SPA z częścią przeznaczoną na zabiegi medyczne. Skorzystacie tu z masaży leczniczych, fizykoterapii, balneoterapii oraz hydroterapii. Oferta poszczególnych zabiegów specjalistycznych jest tu bardzo szeroka, zwłaszcza w zakresie fizykoterapii. Zabiegi ultradźwiękami, krioterapia, jonofreza czy zabiegi prądami to tylko niektóre z nich. Profesjonalny sprzęt i wykwalifikowany zespół specjalistów dają gwarancję najlepszej obsługi i efektów. A jeśli będziecie chcieli popływać lub skorzystać z zabiegów upiększających i odrężających? Czeka na Was basen z widokiem na ogród, trzy sauny – sucha, parowa i Bio- sauna, jacuzzi solankowe i tężnia solankowa, ponadto cała gama zabiegów i masaży. W Atut Med&SPA popracujecie też nad kondycją na wodnych rowerkach AquaBiking i zrelaksujecie się na wyjątkowym seansie saunowym.

Sprawdź aktualne ceny i pakiety Hotelu Atut Med & SPA

medical spa hotel

aquaaerobik hotele medical SPA

hotel medical spa

medical spa hotel

hotele medical spa słoneczna łąka

hotele medical spa

Medical SPA Hotel **** Lawendowe Termy (Uzdrowisko Termalne Uniejów, woj. łódzkie)

Czy słyszeliście o wspaniałych właściwościach wód termalnych? Medical SPA Hotel**** Lawendowe Termy, położony w Uzdrowisku Termalnym Uniejów, to znakomite miejsce na głęboki relaks i regenerację organizmu, której podstawą będą lecznicze właściwości gorących wód solankowych, wydobywanych z podziemnych warstw geotermalnych. Aby w pełni wykorzystać możliwości jakie daje to znakomite Medical SPA w Uniejowie najlepiej zaplanujcie dłuższy pobyt i wybierzcie jeden z pakietów rehabilitacyjnych. Seria kąpieli solankowych i borowinowych pomoże usunąć toksyny, wzmocni odporność, złagodzi dolegliwości reumatyczne czy stany zapalne. Zabiegi hydroterapii, z których skorzystacie w Lawendowych Termach to rozluźniające masaże podwodne, pobudzające układ nerwowy i krwionośny masaże biczami szkockimi czy odprężające kąpiele perełkowe. Jednak balneologia, to nie wszystko! Skorzystacie tutaj również z zabiegów kinezyterapii oraz fizykoterapii, które zalecą Wam podczas indywidualnych konsultacji lekarze oraz fizjoterapeuci. Jeśli chodzi o masaże – oprócz klasycznych, leczniczych czy relaksacyjnych, znajdziecie również te wspaniale pielęgnujące: masaż gorącą czekoladą, ciepłym olejkiem ze świecy lub pędzlami. Jeśli szukacie hotelu Medical SPA w centralnej Polsce koniecznie sprawdźcie Lawendowe Termy!

Sprawdź aktualne pakiety Medical SPA Hotelu Lawendowe Termy

hotel medical spa gabinet

hotel medical spa

medical SPA wanna

hotele medical spa basen

hotel medi spa restauracja

hotel medical spa lawendowe termy

Hotele Medical SPA – dlaczego warto z nich korzystać

Hotele Medical SPA to bardzo często najwyższa półka z zakresu zabiegów rehabilitacyjnych i leczniczych, profesjonalne centra Medi SPA oraz komfortowe hotele z eleganckimi wnętrzami i przestronnymi pokojami. W strefie SPA hoteli medical SPA możecie skorzystać z imponującej gamy zabiegów na ciało, dłonie, stopy czy twarz oraz szerokiej palety masaży – relaksacyjnych, ujędrniających czy limfatycznych. W studiu kosmetycznym uzyskacie fachowe porady zarówno z zakresu medycyny estetycznej, jak i kosmetologii, dzięki czemu dobierzecie zabiegi idealne dla Waszej skóry. Do Waszej dyspozycji w trakcie zabiegów kosmetycznych i estetycznych będzie profesjonalny i nowoczesny sprzęt. Wśród zabiegów leczniczych znajdujących się w zakresie działań wielu hoteli medical SPA znajdują się m.in. leczenie bólów kręgosłupa, rwy kulszowej, reumatyzmu, bólów głowy czy dyskopatii. Będziecie mogli najczęściej skorzystać również z wielu zabiegów rehabilitacyjnych oraz odnowy biologicznej, zdiagnozować wady postawy oraz uzyskać porady dietetyczne. Szeroką opiekę uzyskają także osoby aktywnie uprawiające sport – zarówno amatorsko jak i zawodowo. Dajcie znać jeśli znacie inne hotele Medical SPA w Polsce na najwyższym poziomie oraz jakie są Wasze wrażenia z pobytów w przedstawionych we wpisie hotelach medical SPA.

hotel medical akupresura stóp

hotel medical SPA masaż olejkiem

Zdjęcia i współpraca: Słoneczny Zdrój Hotel Medical SPA & Wellness, Medical SPA Hotel Lawendowe Termy, Hotel Barczyzna Medical SPA, Hotel Atut, Atut Med&SPA, Hotel Unitral

Przeczytaj też: Najpiękniejsze hotele SPA w Polsce. TOP miejsca na relaks w SPA

Zobaczcie: SPA na Mazurach

Może Cię zainteresować: Najlepsze hotele nad morzem

Sprawdź również: Hotele dla rodzin z dziećmi. Najlepsze miejsca na rodzinny wypoczynek

Zobacz także jaki wybrać: Hotel w Zakopanem 

Lub na jaki zdecydować się: Hotel pod Warszawą

Koniecznie też sprawdź Dokąd pojechać na weekend we dwoje!

Zobacz: 7 klimatycznych miejsc na południu Polski

Szukasz hotelu na konferencje? Sprawdź te miejsca: Najlepsze hotele na konferencje 

 

2 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *