hotele medical spa

Najlepsze hotele Medical SPA w Polsce. TOP miejsca, gdzie zadbasz o zdrowie

Hotele Medical SPA. Czy słyszeliście kiedyś o tego rodzaju hotelach? Czy wiecie czym hotele Medical SPA różnią się od hoteli SPA & Wellness? Czego możecie spodziewać się po pobycie w tego rodzaju hotelach? W tym wpisie zaprezentuję Wam topowe hotele Medical SPA w Polsce. Zanim jednak przedstawię Wam moje typy, chciałabym Wam przybliżyć czym tak naprawdę są Medi SPA.

Mówiąc w skrócie: hotele Medical SPA to hotele, które oprócz strefy SPA & Wellness dysponują profesjonalnym zapleczem fizjoterapeutycznym. W Medi SPA zadbacie nie tylko o urodę, ale jeśli borykacie się z różnego rodzaju kłopotami zdrowotnymi, będziecie mieli również możliwość zadbać o swoje zdrowie. W hotelach Medical SPA będziecie mieć możliwość konsultacji lekarskiej i korzystania ze specjalistycznego sprzętu medycznego, oczywiście pod nadzorem wykwalifikowanego personelu. W Medical SPA są przeprowadzane różnorodne zabiegi z zakresu fizjoterapii – m.in.: laseroterapii, elektroterapii, balneoterapii, hydroterapii, krioterapii, kinezyterapii, czy masaży leczniczych. Jeśli nie borykacie się z żadnymi problemami zdrowotnymi, nic nie stoi na przeszkodzie, abyście przyjechali i korzystali ze strefy SPA & Wellness. Są to też hotele dla osób, które wolą zapobiegać niż leczyć – w końcu któż z nas nie narzeka od czasu do czasu na bóle kręgosłupa?

W tym wpisie prezentuję Wam wybrane przeze mnie najlepsze w Polsce hotele Medical SPA. Tak jak w każdym moim zestawieniu kolejność prezentacji nie ma żadnego znaczenia.  Pamiętajcie jednak, że każdy z hoteli ma nieco inną ofertę zabiegów medycznych, więc szczegółów musicie się dowiadywać bezpośrednio, w miejscu, które Was zainteresuje.

Klikając na nazwę hotelu przeniesiecie się na stronę internetową danego obiektu.

Gotowi? Zatem zaczynamy!

Najlepsze hotele Medical SPA. Tutaj zadbasz o zdrowie!

Słoneczny Zdrój Hotel **** Medical SPA & Wellness (Busko Zdrój, woj. świętokrzyskie)

Jeśli chcecie zadbać o zdrowie, dobre samopoczucie i urodę w Busku, to dobrze zapamiętajcie ten adres! Słoneczny Zdrój to nowoczesny i komfortowy obiekt, który wyróżnia się jedną z najlepszych ofert Medical SPA w Polsce. Skorzystacie tu z całego przekroju zbiegów z zakresu fizykoterapii, hydroterapii, kinezyterapii, światłoterapii, termoterapii, masaży i rehabilitacji, które odbywają się w aż 44 gabinetach (!) zabiegowych i SPA. Specjalnością hotelu jest balneologia ze względu na wykorzystywanie w leczeniu wody siarczkowej, pozyskiwanej bezpośrednio z ujęcia w Lesie Winiarskim. Do Waszej dyspozycji jest tu nowoczesny sprzęt medyczny, m.in. urządzenie BMS do Biomechanicznej Stymulacji Mięśni, które pozwalają w ciągu 15 minut osiągnąć efekty właściwe dla 90 minut tradycyjnego treningu, a także nowoczesny Tergumed System 710, który skutecznie zwalcza dolegliwości kręgosłupa. Poza tym w strefie SPA &Wellness do Waszej dyspozycji jest basen, jacuzzi, sauna fińska i IR oraz sala cardio. Możecie też skorzystać z szerokiej oferty zabiegów pielęgnacyjnych i masaży. Takie hotele Medical SPA mamy w Polsce!

Tutaj sprawdzisz aktualne ceny i pakiety w hotelu Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness

hotele medical spa

najlepsze hotele medical spa masaż

hotele medical spa ćwiczenia

hotel medical spa basen

hotele medical spa zabieg

hotele medical spa masaż

Villa Park Med & Spa (Ciechocinek, woj. kujawsko-pomorskie)

Jeśli Ciechocinek to Villa Park Med & SPA! Ten wyjątkowy hotel Medical SPA, otoczony Parkiem Zdrojowym o powierzchni 19 ha, czerpie z bogactw najsłynniejszego polskiego uzdrowiska, łącząc je z nowoczesną filozofią medi&wellnes. Efekt? Kompleksowa odnowa biologiczna, poprawa zdrowia i samopoczucia oraz wypoczynek na najwyższym poziomie. W Villa Park skorzystacie ze specjalistycznych kuracji rehabilitacyjnych, szerokiej gamy zabiegów z zakresu Medical SPA oraz z unikalnej strefy Saltaris SPA. W hotelu znajduje się Klinika Rehabilitacji Strukturalnej z profesjonalnym zespołem lekarzy, fizjoterapeutów, a także dietetyka i kosmetolożki. W Klinice leczone są m.in. schorzenia ortopedyczne i neurologiczne, przewlekłe stany bólowe, prowadzona jest rehabilitacja przed- i pooperacyjna, rehabilitacja sportowa i rehabilitacja po Covid-19. Skorzystacie tu też z innowacyjnej terapii manualnej metodą Integracji Strukturalnej KMI. Specjalnie dla gości korzystających z oferty Medical SPA, przygotowanych zostało wiele różnych specjalistycznych pakietów pobytowych. Na tych z Was, którzy chcieliby skorzystać z typowego wypoczynku połączonego z relaksem w SPA czeka aż 20 gabinetów i ponad 100 profesjonalnych zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej, pielęgnacji twarzy, zabiegów anti-aging i modelowania sylwetki. Skorzystacie też z bogatej oferty masaży relaksacyjnych. W strefie Saltaris SPA czeka na Was basen solankowy zasilany naturalną solanką czerpaną z głębokości 1346m, sauna solankowa, tężnia solankowa wzorowana na słynnych ciechocińskich tężniach i laconium ze źródłem naturalnej solanki. W okresie letnim dodatkową atrakcją jest basen zewnętrzny, a przez cały rok możecie relaksować się w jacuzii. Kulinaria również są mocną stroną tego świetnego hotelu medical SPA. Restauracja Preludium stawia na sezonowość i lokalne produkty, komponując dania zarówno kuchni polskiej, jak i śródziemnomorskiej. Latem, co weekend organizowane są kulinarne wieczory tematyczne z Live Cooking. Nie da się ukryć, że Villa Park Med & SPA to jeden z najlepszych hoteli medical SPA w Polsce.

Sprawdź najnowsze propozycje zabiegów medical SPA w hotelu Villa Park Med&SPA 

hotele medical spa basen

hotel medical spa masaż

hotel medical spa

medical spa zabiegi fizjoterapii

medical spa jacuzzi

hotel medical SPA kulinaria

Hotel Kopieniec Fizjo – Med SPA (Murzasichle, woj. małopolskie)

Znakomity hotel medical SPA w sercu Tatr. Doskonały adres dla każdego, kto chce się odprężyć i skorzystać z bogatej gamy zabiegów pielęgnacyjnych i relaksacyjnych, jak i profesjonalnej odnowy biologicznej czy zaawansowanych terapii medical SPA. Przepiękne widoki na Tatry, bliskość szlaków górskich, świetne kulinaria, bardzo komfortowe pokoje i apartamenty oraz luksusowo wykończone wnętrza – to wszystko sprawia, że wyjazd do Hotelu Kopieniec jest znakomitym pomysłem na relaks połączony z zabiegami z zakresu SPA oraz medical SPA. W Hotelu Kopieniec będziecie mogli skorzystać m.in. z zabiegów hydroterapii oraz wybrać z urozmaiconej gamy masaży, zarówno relaksacyjnych jak i leczniczych, czy zabiegów pielęgnacyjnych na twarz, ciało, a także dłonie i stopy. Odprężający masaż świecą, rozluźniający masaż gorącymi kamieniami a może specjalistyczny masaż bańkami chińskimi? Równie ciekawe propozycje czekają na Was w ramach oferty zabiegów pielęgnacyjnych, w których odnajdziecie kreatywne ceremonie i rytuały nakierowane na różnorodne potrzeby. Hotel Kopieniec to także miejsce znane z bogatego zakresu przeprowadzanych zabiegów rehabilitacyjnych. Paleta zabiegów z zakresu kinezyterapii, czy fizykoterapii jest bardzo szeroka, a terapie prowadzi profesjonalna kadra, przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Hotelowa Restauracja Krajobrazy hołduje zasadzie kreowania dań na bazie zdrowych produktów, co stanowi świetne uzupełnienie pobytu ukierunkowanego na zadbanie o siebie.

Sprawdź aktualne pakiety medical SPA w Hotelu Kopieniec

hotel medical spa panorama
hotel medical SPA pokój
medical SPA
medical SPA sala gimnastyczna
hotel medical SPA podhale
hotele medical SPA Tatry

Hotel Barczyzna Medical SPA (Barczyzna k. Nekla, woj. wielkopolskie)

Jeśli szukacie miejsca blisko natury, utrzymanego w minimalistycznym stylu, z pyszną kuchnią i doskonałą ofertą Medical, to Hotel Barczyzna z pewnością spełni Wasze oczekiwania. W Barczyźnie będziecie mieli możliwość zaczerpnięcia zarówno z darów natury, jak i z najnowszych odkryć w dziedzinie fizjoterapii, osteopatii i kosmetologii, korzystając przy tym z wielu ciekawych form aktywności fizycznej (aqua auerobik, aqua rowery, system treningu obwodowego Milon). Indywidualne podejście fizjoterapeutów i najnowocześniejsze urządzenia do zabiegów fizykalnych zapewniają efektywność i bezpieczeństwo stosowanych terapii. Bóle kręgosłupa, kontuzje czy trudności w poruszaniu się – to tylko niektóre z dolegliwości, które zniwelujecie w Barczyźnie. Hotelowe SPA specjalizuje się w zabiegach aromaterapeutycznych i anti-aging. Najwyższej jakości kosmetyki i profesjonalny zespół terapeutów pozwolą Wam wypocząć i powrócić do źródeł młodości. W strefie Wellness zrelaksujecie się w basenie z wodą strukturyzowaną i koloroterapią. Do Waszej dyspozycji są też trzy rodzaje saun: infra-red, sauna sucha i łaźnia parowa z aromaterapią; słoneczna łąka i białe kąpiele jonowe. Takie hotele Medical SPA jak Hotel Barczyzna warto znać!

Zapoznaj się z aktualnymi pakietami pobytowymi w Hotelu Barczyzna Medical SPA

hotele medical spa budynek width=

hotele medi spa basen

medical spa

hotele medical spa

pokój w barczyzna medical spa

restauracja barczyzna

Hotele Medical SPA – dlaczego warto z nich korzystać

Hotele Medical SPA to bardzo często najwyższa półka z zakresu zabiegów rehabilitacyjnych i leczniczych, profesjonalne centra Medi SPA oraz komfortowe hotele z eleganckimi wnętrzami i przestronnymi pokojami. W strefie SPA hoteli medical SPA możecie skorzystać z imponującej gamy zabiegów na ciało, dłonie, stopy czy twarz oraz szerokiej palety masaży – relaksacyjnych, ujędrniających czy limfatycznych. W studiu kosmetycznym uzyskacie fachowe porady zarówno z zakresu medycyny estetycznej, jak i kosmetologii, dzięki czemu dobierzecie zabiegi idealne dla Waszej skóry.

Do Waszej dyspozycji w trakcie zabiegów kosmetycznych i estetycznych będzie profesjonalny i nowoczesny sprzęt. Wśród zabiegów leczniczych znajdujących się w zakresie działań wielu hoteli medical SPA znajdują się m.in. leczenie bólów kręgosłupa, rwy kulszowej, reumatyzmu, bólów głowy czy dyskopatii. Będziecie mogli najczęściej skorzystać również z wielu zabiegów rehabilitacyjnych oraz odnowy biologicznej, zdiagnozować wady postawy oraz uzyskać porady dietetyczne. Szeroką opiekę uzyskają także osoby aktywnie uprawiające sport – zarówno amatorsko jak i zawodowo. Dajcie znać jeśli znacie inne hotele Medical SPA w Polsce na najwyższym poziomie oraz jakie są Wasze wrażenia z pobytów w przedstawionych we wpisie hotelach medical SPA.

hotel medical SPA masaż olejkiem

To jest subiektywne zestawienie, które powstało przy współpracy z wymienionymi niżej hotelami.
Zdjęcia i współpraca: Słoneczny Zdrój Hotel Medical SPA & Wellness, Hotel Barczyzna Medical SPA, Hotel Kopieniec Fizjo-Med & SPA , Villa Park Med & SPA

Przeczytaj też: Najpiękniejsze hotele SPA w Polsce. TOP miejsca na relaks w SPA

Sprawdź koniecznie: Hotele z pięknymi basenami 

Zobacz wpis: SPA na Mazurach

Może Cię zainteresować: Najlepsze hotele nad morzem

Sprawdź również: Hotele dla rodzin z dziećmi. Najlepsze miejsca na rodzinny wypoczynek

Zobacz także jaki wybrać: Hotel w Zakopanem 

Lub na jaki zdecydować się: Hotel pod Warszawą

Koniecznie też sprawdź Dokąd pojechać na weekend we dwoje!

Zobacz: 7 klimatycznych miejsc na południu Polski

Szukasz hotelu na konferencje? Sprawdź te miejsca: Najlepsze hotele na konferencje 

 

2 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *