WSPÓŁPRACA

Blog o hotelach, podróżach i miejscach z klimatem

Dzień dobry, nazywam się Ewa Kozłowska-Szymczyk. Wcześniej PR-owiec, a teraz profesjonalna blogerka. Mój blog o hotelach i podróżach to projekt, którego celem jest jakość i wartość dodana. Zarówno dla Czytelników, którzy oczekują tylko selektywnych i pewnych rekomendacji, jak i marek, z którymi współpracuję. Moim celem jest, aby blog My Way Trip był identyfikowany jako blog o najwyższej jakości.

CO MNIE WYRÓŻNIA NA TLE INNYCH BLOGÓW – dlaczego współpraca ze mną jest dla Ciebie i Twojej marki korzystna?

Jestem profesjonalistką i świadczą o tym fakty. Moje artykuły są na pierwszej stronie Google, a nawet na pierwszym miejscu w Google pod wybranymi, popularnymi frazami kluczowymi. Osiągasz długoterminowe efekty!

Przez lata pracowałam jako PR manager w mediach oraz Agencjach PR & Social Media. Opracowywałam strategie i realizowałam kampanie promocyjne dla najlepszych polskich marek, m.in. Muzeum Łazienki Królewskie, ICON Real Estate, Mlekpol. Wiele lat pracowałam jako redaktor i dziennikarz. Znam się na social mediach, Public Relations, promocji marek oraz SEO.

Od zawsze największą radość sprawiało mi odkrywanie niezwykłych miejsc w Polsce i na świecie. Chodzenie własnymi ścieżkami to moja specjalność. Nie bez przyczyny swój blog nazwałam My Way Trip. Nieustannie poszukuję pięknych, klimatycznych i nietypowych miejsc, które odwiedzam i recenzuję na blogu. Chętnie pokazuję hotele – mogą mieć trzy, cztery albo pięć gwiazdek – ale na swoim poziomie stanowią najwyższą jakość. Sama wielokrotnie przekonałam się, że wybór właściwego miejsca, może sprawić, że nawet krótki wypad za miasto będzie niezapomniany.

Jeśli chcesz zaprezentować hotel lub markę na blogu oraz w kanałach social media bloga – skontaktuj się ze mną. Wybierzemy najbardziej odpowiednią dla Ciebie formę współpracy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w realizowaniu kampanii promocyjnych dla wielu znakomitych firm możesz liczyć na mój profesjonalizm. Pomogę Ci skutecznie wypromować Twoją markę.

Pisz na adres e-mail: kontakt@mywaytrip.pl

 

Zaufali mi między innymi:

wycieczki ItakaTUI

blog podróżniczy

tanie loty
praca w holandii
OpenCard
Litera nova