WSPÓŁPRACA

Blog o hotelach, podróżach i miejscach z klimatem

Dzień dobry, nazywam się Ewa Kozłowska-Szymczyk. Wcześniej PR-owiec, a teraz profesjonalna blogerka i pomysłodawczyni bloga o hotelach i podróżach, z life-stylowym klimatem. Przez lata pracowałam jako PR manager w mediach oraz Agencjach PR & Social Media. Opracowywałam strategie i realizowałam kampanie promocyjne dla najlepszych polskich marek, m.in. Muzeum Łazienki Królewskie, ICON Real Estate, Mlekpol. Wiele lat pracowałam jako redaktor i dziennikarz.

Blog My Way Trip założyłam w 2016 roku z pasji do podróży, odkrywania nowych miejsc i hoteli oraz chęci dzielenia się moimi odczuciami i spostrzeżeniami z innymi. Idea bloga wciąż pozostaje ta sama, jednak obecnie projekt współtworzy niewielki zespół ekspertów social media, content marketingu oraz PR. Celem naszej pracy jest jakość i wartość dodana, jaką blog ma dawać zarówno Czytelnikom, którzy oczekują selektywnych i pewnych rekomendacji, jak i markom, z którymi współpracujemy.

CO WYRÓŻNIA BLOG MY WAY TRIP – dlaczego współpraca z nami jest dla Ciebie i Twojej marki korzystna?

Jesteśmy profesjonalistami i świadczą o tym fakty. Bloga czyta aktualnie miesięcznie 100 tysięcy osób. (statystyki z Google Analytics dosyłam do wglądu na życzenie). Współpracując z nami osiągasz długoterminowe efekty!  Jesteśmy ekspertami i na bieżąco śledzimy trendy w marketingu internetowym.

Jeśli chcesz zaprezentować hotel lub markę na blogu oraz w kanałach social media bloga – skontaktuj się z nami. Wybierzemy najbardziej odpowiednią dla Ciebie formę współpracy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w realizowaniu kampanii promocyjnych dla wielu znakomitych firm możesz liczyć na nasz profesjonalizm. Pomożemy Ci skutecznie wypromować Twoją markę.

Nie współpracujemy barterowo.

Pisz na adres e-mail: kontakt@mywaytrip.pl

 

Zaufali nam między innymi:

wycieczki ItakaTUI

 

Logo Kruger Matz

blogi współpraca

oral b
teesa logo

my way trip partnerzy


axa ubezpieczenia turystyczne
merlin-książki

blog podróżniczy

biuro podróży

galeria młociny

Wings walizki

prezenty-na-świętatanie loty
praca w holandii
OpenCard
Litera nova