WSPÓŁPRACA

Portal o hotelach, podróżach i miejscach z klimatem

Dzień dobry, nazywam się Ewa Kozłowska-Szymczyk, jestem autorką portalu o hotelach i podróżach. Wcześniej pracowałam jako redaktor i PR Manager, a teraz tworzę ten portal. Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Filologii Polskiej, specjalizacji redaktorskiej oraz studiów podyplomowych Public Relations Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Przez lata pracowałam jako PR Manager w mediach oraz Agencjach PR & Social Media. Opracowywałam strategie i realizowałam kampanie promocyjne dla najlepszych polskich marek, m.in. Muzeum Łazienki Królewskie. Wiele lat pracowałam w mediach jako redaktor i dziennikarz.

Blog mywaytrip.pl założyłam w 2016 roku z pasji do podróży, odkrywania nowych miejsc i hoteli oraz chęci dzielenia się moimi odczuciami i spostrzeżeniami z innymi. Idea wciąż pozostaje ta sama, jednak obecnie staliśmy się portalem hotelowym o ugruntowanej renomie, a projekt współtworzy niewielki zespół ekspertów social media, content marketingu oraz PR. Celem naszej pracy jest jakość i wartość dodana, jaką portal ma dawać zarówno Czytelnikom, którzy oczekują selektywnych i wiarygodnych rekomendacji, jak i hotelom, z którymi współpracujemy.

Dlaczego jako Czytelnik możesz nam zaufać. Nasze cele.

Przedstawiamy na portalu mywaytrip.pl  hotele, które prezentują wysoki poziom usług i cieszą się pozytywnymi opiniami Gości. Są to miejsca, które sami chętnie odwiedzamy.

Przed publikacją materiału o hotelu weryfikujemy opinie o obiekcie w internecie od rzeczywistych Gości hotelu. Sprawdzamy recenzje i opinie o hotelach na portalach rezerwacyjnych, napisane przez Gości hoteli.

Nie wszystkie obiekty, jakie się do nas zgłaszają prezentujemy na portalu, a tylko te, które przechodzą pozytywną weryfikację.

Odwiedzamy wiele z hoteli prywatnie podczas pobytów, bez uprzedniego kontaktu z hotelem o naszym przyjeździe.

Chcemy, aby Czytelnicy ufali nam, dlatego podchodzimy selektywnie do zapytań o możliwość zaprezentowania obiektu na portalu.

Naszym celem jest publikacja treści w jak największym stopniu przydatnych naszym Czytelnikom, pomagających im w znalezieniu hotelu spełniającego ich oczekiwania.

Wszystkie nasze materiały są pisane przez żywą osobę, jesteśmy autorami wszystkich treści na naszym portalu.

Każdy wpis jest przygotowany przez nas osobiście.

Dlaczego współpraca z nami jest dla Twojego obiektu hotelowego korzystna?

Jesteśmy profesjonalistami i świadczą o tym fakty. Portal mywaytrip.pl czyta aktualnie miesięcznie 90 tysięcy osób. (statystyki z Google Analytics dosyłam do wglądu na życzenie). Aktualnie profil mywaytrip.pl na Facebooku obserwuje  53 tysiące osób, a profil Instagram mywaytrip.pl jest obserwowany przez 18 tysięcy osób.

Współpracując z nami osiągasz długoterminowe efekty!  Jesteśmy ekspertami i na bieżąco śledzimy trendy w hotelarstwie, branży turystycznej i marketingu internetowym.

Jeśli chcesz zaprezentować hotel na blogu oraz w kanałach social media bloga – skontaktuj się z nami. Jeśli hotel spełni nasze kryteria, wybierzemy najbardziej odpowiednią dla Ciebie formę współpracy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w realizowaniu kampanii promocyjnych dla wielu znakomitych firm możesz liczyć na nasz profesjonalizm. Pomożemy Ci skutecznie wypromować Twój hotel.

Pisz na adres e-mail: kontakt@mywaytrip.pl

autorka portalu mywaytrip.pl odwiedza hotel osobiście

autorka portalu mywaytrip w hotelu