O NAS/WSPÓŁPRACA

Dzień dobry, nazywam się Ewa Kozłowska-Szymczyk. Wcześniej PR-owiec, a teraz profesjonalna blogerka. Ten blog to projekt, którego celem jest jakość i wartość dodana. Zarówno dla Czytelników, którzy oczekują tylko selektywnych i pewnych rekomendacji, jak i marek, z którymi współpracuję. Jestem pomysłodawczynią i autorką tego bloga, ale nie działam sama. Tworzymy niewielki zespół, którego celem jest, aby ten blog był identyfikowany jako blog o najwyższej jakości. Znamy się na social mediach, Public Relations, promocji marek oraz SEO – współpracując z nami jesteś pewien jakości naszych działań.

Od zawsze największą radość sprawiało mi odkrywanie niezwykłych miejsc w Polsce i na świecie. Chodzenie własnymi ścieżkami to moja specjalność. Nie bez przyczyny swój blog nazwałam My Way Trip.

Nieustannie poszukujemy klimatycznych hoteli, nietypowych miejsc, które odwiedzamy i recenzujemy na naszym blogu. Chętnie pokazujemy również hotele, które wyróżniają się wysoką jakością. Mogą mieć trzy, cztery albo pięć gwiazdek – ale na swoim poziomie stanowią najwyższą jakość. Sama wielokrotnie przekonałam się, że wybór właściwego miejsca, może sprawić, że nawet krótki wypad za miasto będzie niezapomniany.

Przez lata pracowałam jako PR manager w mediach oraz Agencjach PR & Social Media. Opracowywałam strategie i realizowałam kampanie promocyjne dla najlepszych polskich marek, m.in. Muzeum Łazienki Królewskie, ICON Real Estate, Mlekpol. Wiele lat pracowałam jako redaktor i dziennikarz.

Jeśli chcesz zaprezentować swoją markę na blogu oraz w kanałach social media skontaktuj się z nami. Wybierzemy najbardziej odpowiednią dla Ciebie formę współpracy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w realizowaniu kampanii promocyjnych dla wielu znakomitych polskich firm możesz liczyć na nasz profesjonalizm. Pomożemy Ci skutecznie wypromować Twoją markę.

Pisz na adres e-mail: kontakt@mywaytrip.pl

 

Zaufali nam między innymi:


tanie loty
praca w holandii
OpenCard
Litera nova